Půjčky se zástavou nemovitosti mají díky tomu, že jsou jištěné nemovitostí výrazně nižší úrok než klasické půjčky. Půjčky se zástavou nemovitosti mohou být řešením i pro lidi, kteří se dostaly do registru dlužníků nebo mají malé oficiální příjmy.

Zástava nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou jištěné vždy nemovitostí. Na váš byt či dům ve vašem osobním vlastnictví bude zapsáno zástavní břemeno. V případě, že by jste půjčku dlouhodobě nesplácel, tak by jste mohl o vaši nemovitost přijít a věřitel by tak získal peníze z prodeje nemovitostí. Díky zástave nemovitosti mohou mí půjčky se zástavou nemovitosti výrazně nižší úrok než klasické půjčky. Je to díky tomu, že druhá strana má větší jistotu, že půjčku opravdu v pořádku splatíte.

Půjčky se zástavou nemovitosti = Americká hypotéka

Půjčky se zástavou nemovitosti a Americká hypotéka jsou dva jiné výrazy, ale představují tu stejnou věc. Zastavíte nemovitost a díky tomu budete moci získat velkou půjčku. Můžete získat půjčku až do výše 60 procent ceny vaší nemovitostí. Pokud máte nemovitost v hodnotě 1 000 000 Kč, tak můžete získat půjčkp se zástavou nemovitosti až do výše 600 000 kč.

Peníze z půjčky se zástavou nemovitosti můžete použít na cokoliv

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou často řešením v případech, že máte hodně malých úvěrů a půjček. A chtěli by jste je sjednotit do jedné velké půjčky. V těchto případech jsou přímo ideální půjčky se zástavou nemovitosti díky, kterým získáte nízký roční úrok. Každý měsíc můžete tak na splácení půjček ušetřit až tisíce. Ušetříte nejen za úroky, ale také za různé poplatky za vedení úvěrového účtu a další zbytečné poplatky.

Spočítejte si kolik si můžete dovolit měsíčně splácet

Před tím, než si vezmete jakékoliv půjčky se zástavou nemovitosti by jste si měli dobře spočítat, kolik si můžete dovolit pravidelně splácet. Radši si tam vždy nechejte větší rezervu. Přece jen budete ručit nemovitostí a mohly by jste při nesplácení o svou nemovitost příjít. Dobře si tedy spočítejte jak vysokou měsíční splátku si můžete vůbec dovolit.